Вступимо в ЄС через 25 років, а в одностатеві союзи — через рік.

Вступимо в ЄС через 25 років, а в одностатеві союзи — через рік.

Геї

Цікаву інформацію надибав на Урядовому порталі. Особливо на фоні скандалу, який, з подачі ЛГБТ-спільноти, розгорівся навколо новопризначеного на посаду уповноваженого з питань сім’ї та сімейних цінностей Адріана Буковинського.

Указ кабмінуВиявляється сьогодні Кабмін (за підписом Яценюка) оприлюднив затверджений «План заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року».


В додатку, зазначені деякі “цікаві та актуальні” для українського суспільства заходи.

…забезпечення покарання за злочини, скоєні з мотивів нетерпимості за такими ознаками, як раса, колір шкіри, релігійні переконання, сексуальна орієнтація, транссексуальність, інвалідність (ІІ квартал 2016 року)
Розроблення та подання законопроекту про легалізацію цивільного партнерства одностатевих пар (ІІ квартал 2017 року)
Внесення до наказу МОЗ від 20 серпня 2008 р. № 479 змін стосовно усунення дискримінаційних заборон щодо усиновлення дітей, зокрема трансгендерними людьми (IV квартал 2016 року)
Утворення робочої групи із залученням міжнародних фахівців для розроблення проекту Порядку здійснення заміни офіційних документів особам, яким встановлено клінічний діагноз “транссексуальність”, та підготовки пропозицій щодо внесення відповідних змін до інших нормативних документів (І квартал 2016 року)

Отож, практично через рік Україна зробить великий крок до легалізації одностатевих союзів (що зазвичай передує одностатевим шлюбам). Лише не знаю, як такі ходи команди Яценюка збігаються із заявою Голови ВР України В. Гройсмана (до речі, Яценюк був присутній, слухав і кивав головою).

Також вперше в історії України буде офіційна третя стать — ВОНО. Шифрується таке поняття під терміном “трансгендер”.Для довідки (Вікіпедія).

Трансгендерність — збірний термін для позначення явищ незбігання соціальної (гендер) і біологічної статі. Трансгендерність не залежить від сексуальної орієнтації; трансгендерні люди можуть ідентифікувати себе як гетеросексуали, гомосексуали, бісексуали та ін. (деякі трансгендерні люди вважають, що усталені категорії сексуальної орієнтації незастосовні до них).

Під визначення трансгендерності потрапляють[1]:  

транссексуали — люди, які стійко ідентифікують себе зі статтю, протилежною біологічній, і прагнуть привести свою біологічну і паспортну стать у відповідність зі своєю статевою ідентичністю (самовідчуттям); 

трансвестити — грають роль протилежної статі (через носіння одягу, яку суспільні норми і умовності його оточення приписують протилежній статі);

гендерквіри — люди, які відмовляються від бінарного розуміння гендерної ідентичності, збірний термін; 

андроґіни — люди з однаково вираженими як чоловічими, так і жіночими якостями та ознаками; 

інтерсексуали (раніше застосовувався термін «гермафродити») — люди, що володіють статевими ознаками обох статей; 

бігендери — люди, гендерна самоідентифікація яких регулярно змінюється під впливом зовнішніх факторів[2]; 

аґендери — люди, які заперечують свою приналежність до будь-якого гендеру.Гендерквіри, андроґіни, аґендери — це типове ВОНО. Тепер це ВОНО зможе усиновлювати дітей, ростити нових ВОНО (народжувати їм не завжди вдається).

Але подивіться, як цікаво проглядається “логіка” Кабміну. Спочатку знімуть клінічний діагноз “трансексуальність”. Потім внесуть поправки в Закон стосовно покарання за дискримінацію за ознаками “сексуальна орієнтація” та “транссексуальність”. Далі — усунення дискримінаційних заборон щодо усиновлення дітей “трансгендерами”. Після цього — одностатеві союзи. Все те, що Європа з боєм проходила десятиліттями (і що в деяких країнах так і не прижилося), у нас буде зроблено за рік.

Тобто, ми можемо сподіватися, що за цей час буде подолана корупція, підніметься рівень життя, зменшиться безробіття, відбудеться судова реформа та децентралізація. Хоча, якщо слухати Арсенія Яценюка, то все це практично вже втілено. Ви не помітили?

284288289

 

9 березня 2016

Опубліковано: Блог